add arrow fb fav insta paragraph tw
młodością
Nowa Ty odzyskaj młodość i blask

Wierzymy w to, że każdy człowiek zasługuje na to, by cieszyć się młodością i pięknem jak najdłużej. Jest to elementarna potrzeba, od której zależna jest samoakceptacja oraz to, jak się czujemy i funkcjonujemy w świecie.

Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii ReNew to najlepsi specjaliści i starannie dobrane, nowoczesne technologie – wszystko podporządkowane realizacji jednego celu: sprawiamy, że piękno i młodość wracają do Ciebie i pozostają na dłużej!
komfort
Poznaj nasze wartości

Twoje dobro jest dla nas priorytetem. Nie ma nic ważniejszego niż Twoje zdrowie, komfort i dobre samopoczucie. Odwiedzając nas możesz mieć pewność, że doradzając Ci będziemy kierować się wyłącznie Twoimi potrzebami i skoncentrowani będziemy w 100% na rozwiązaniu Twoich problemów.

innowacja
Co możemy dla Ciebie zrobić?
 • zabiegi medycyny estetycznej
 • zabiegi kosmetologiczne
 • rytuały SPA

Świadczymy pełne spektrum usług z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i SPA. Specjalizujemy się w planowaniu indywidualnych programów i przeprowadzaniu zabiegów anti-aging, pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz kształtowania sylwetki. Stosujemy innowacyjne metody likwidacji tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry, a także zabiegi odprężające i regenerujące. Są to najwyższej jakości usługi, identyczne jak te świadczone w najlepszych klinikach w Europie i na świecie.

Zobacz zabiegi
dlaczego my?
Wiedza i doświadczenie

Instytut funkcjonuje od 5 lat. Nasi specjaliści są doświadczeni i doskonale wykwalifikowani. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i bierzemy udział w konferencjach branżowych. Śledzimy światowe trendy, dzięki czemu możemy jeszcze sprawniej spełniać Twoje oczekiwania.

Indywidualne podejście

Koncentrujemy się na Tobie i celach, jakie chcesz osiągnąć. Dobieramy plan zabiegowy w taki sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Nowoczesne technologie

Bazujemy na najnowszych metodologiach zabiegowych. Nasi Klienci korzystają z możliwości innowacyjnych urządzeń, dzięki którym możliwe stało się to, co jeszcze nie tak dawno temu było poza możliwościami medycyny.

Sprzyjająca lokalizacja

Nasze położone blisko morza gabinety stworzyliśmy w taki sposób, aby już samo miejsce (nowoczesne i harmonijne) pomagało się zrelaksować i wytworzyć stan umysłu sprzyjający pozytywnym zmianom.

Specjaliści
Marlena Piwowarczyk Kosmetolog, podolog

Posiada wiedzę oraz doświadczenie w  planowaniu oraz dobieraniu odpowiednich zabiegów w zależności od potrzeb klienta. Specjalizuje się w zabiegach na twarz. Kosmetologie traktuje z pasją i zaangażowaniem.

 • 01 Słupsk
 • 02 Sopot
Co chcemy Ci powiedzieć
Mamy dla Ciebie jedno przesłanie, ale możemy je przekazania trzy różne sposoby. Zobacz, który najbardziej przemawia do Ciebie i daj nam znać, co możemy dla Ciebie zrobić.
 • Nie poddawaj się
  procesom starzenia.
 • Kształtuj sylwetkę
  według własnej wizji.
 • Żyj życiem,
  na jakie zasługujesz.
Instytut

Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii ReNew to wyjątkowe miejsce, które oferuje Państwu zabiegi anti-aging oraz kształtowania sylwetki.

 • 01 Słupsk
 • 02 Sopot